Yazılar

trafik-sigortasi-en-uygun-fiyat-garantisi

Trafik Sigortasında En Ucuz Fiyat Garantisi Nasıl Alınır?

Trafik Sigortasında En Ucuz Fiyat Garantisi

Trafik sigortası her araç için zorunludur. Kasko gibi değil. Dolayısı ile aracınız ne marka yada ne model olursa olsun trafik sigortası yaptırmanız gerekiyor. Trafik sigortası işlemleri ile uğraşacak vaktiniz yoksa ve etrafta onca sigorta şirketi varken acaba hangisine yaptırmalıyım? En uygun fiyatlısı hangisi? En kolay işlemler hangisinde yapılır? Gibi sorularla vakit kaybetmenize lüzum yok.

en-uygun-trafik-sigortasi

Anında Tüm Birçok Sigorta Şirketi Teklifi Alabilirsiniz.

Birçok internet sitesi yada aracı sigorta acentesi sizler için birkaç dakika içinde birçok sigorta şirketlerinden ve sigorta hizmeti veren bankalardan teklifler alabilir ve tarafınıza sunabilir. Artık tüm trafik sigortası işlemlemleriniz emin ellerde. Teklif alınıp karşılaştırmalar yapılıyor. Fiyat, sunulan hizmetler, ek fırsatlar ve benzeri tüm trafik sigortası hizmetlerini tek bir tıkla öğrenebilir, içlerinden size en uygun olanını seçebilirsiniz. Size uygun Trafik sigorta şirketini seçtikten sonra sıra geliyor bu acenteden hizmet alımına. Trafik sigorta acenteleri sizin için kendileri ile iletişime geçip trafik sigortanızın alımını yapmaktadır. Sizin yerinize tüm işlem takiplerinizi yapar, alımlarınızı gerçekleştirir, gerekli evrakları doldurur ve size sunar. Size sadece kredi kartı yada havale ile ödeme işlemleri kalır. Ki bu işlemler için de seçenekler sunar.

kasko-sigortasi-fiyatlari

Günü Geçen Trafik Sigortalarına Son!

Zamanınızı trafik sigortası takibi ve araştırmasıyla harcamadığınız gibi yıllık yapılan trafik sigorta işlemlerini de takip etmek zorunda kalmazsınız. Size en ucuz trafik sigortası araştırması yapan bu acenteler aynı zamanda sistemlerindeki veri tabanı sayesinde sizin trafik sigorta bitiminizi de belirleyip yıl dönümünde sigortanızın bitişine bir ay kala sizi uyarıp sizin için yeni araştırmalar yapmaktalar. Bu sayede asla trafik sigortanızı unutma lüksünüz kalmıyor.Trafikte zor durumda kalmaya son vermiş oluyorsunuz.

 

 

en-ucuz-trafik-sigortasi

En Ucuz Trafik Sigortası Hangisi

Zorunlu trafik sigortası, trafiğe çıkan herhangi bir aracın kesinlikle yaptırmakla yükümlü olduğu sigorta olarak tanımlanır. Karayolları Trafik Kanununun, her motorlu taşıt sahibi gerçek veya tüzel kişiyi yaptırmakla mükellef kılmış olduğu bu sigorta, halk arasında trafik sigortası ismiyle bilinir.

trafik-sigortasi

Zorunlu Trafik Sigortası Kapsamı

Herhangi bir motorlu taşıtınızın sebep olacağı kazada, zarar gören tarafın zararını sizin ödemeniz yerine bu riski sigorta eden şirketin zararı tazmin ettiği bir sistemdir. Bir yıl süre ile geçerli olan poliçeler mutlaka bitiminde yenilenmelidir. Kanun koyucu bu konuda keyfiyet tanımamıştır. Yenilenmeyen sigortaların sahipleri, bununla ilgili cezayı ve bu esnada karışacakları bir kazanın tüm maddi külfetini karşılamak zorunda kalacaklardır.

Fiyatlar

Trafik sigortası için daha ucuz fiyatlar bulunabilir. Daha ucuz trafik sigortası için, yapılması gereken zorunlu trafik sigortası poliçe teminatları benzer olsa da sigorta şirketlerinin satış stratejisi ve indirim anlayışlarına göre değiştiğinden detaylı ve doğru bir araştırma yapmaktır.

en-ucuz-trafik-sigortasi

Kapsam ve Cezalar

Her sigorta da olduğu gibi belirlenen teminatlar ve limitleri dahilinde karşı tarafa sizin aracınızın verdiği zarar, zorunlu trafik sigortanızca karşılanacaktır. Araç kontrollerinde veya birçok işlemde, zorunlu trafik sigortası poliçesi bulunmayan araçlar için hem cezai işlem ve trafikten men hem de işlemlerinin yapılamaması gibi yaptırımlar mevcuttur. Bu nedenle ucuz trafik sigortası fiyatları araştırırken dikkatli olmanız ve uzman desteği almanız önemlidir.

 

Trafik Sigortası Fiyatları

Karşılaştırma sitesi Enuygun.com’un incelemelerine göre; araç sahiplerinin yaptırması zorunlu olan trafik sigortası primlerinde ciddi artışlar oldu. Haziran 2012’de örnek bir sigorta şirketinden 305 liraya trafik sigortasını yaptıran 34 plakalı yeni tescil bir otomobilin bugün ödeyeceği sigorta primi 472 liraya çıkıyor. Aracın kayıtlı olduğu şehir, araç sahibinin yaşı ve sigorta geçmişine göre değişmekle birlikte trafik sigortası primlerine yüzde 50’ye varan zam yapıldı. Sitenin analisti Tuğba Hacıbayramoğlu, sigorta yenilemesi yaptıranların da yüzde 20-25 arasında zamlı fiyatlarla karşılaşacağına dikkat çekerek, “Trafik sigortasında zarar eden şirketler primleri artırma yolunu seçti” dedi.

3 BÜYÜK İLDE DURUM Devamını Oku

Trafik Sigortası Fiyatları

www.trafiksigortasifiyatlari.org
trafiksigortasifiyatlari.org her gün gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedefleyen, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutan bir web sitesidir.

trafiksigortasifiyatlari.org olarak; siz değerli ziyaretçilerimize farklı sigorta şirketlerinden alınan teklifleri, en bol seçenek ve en uygun fiyat ile sunarken, doğru bilgi aktaran profesyonel, eğitimli ve çalışkan ekibimizle yaşama huzurla bakmanızı, size ve sevdiklerinize güvenli bir gelecek sunmayı amaçlıyoruz.

Tarafımıza ulaşan sigorta talepleriniz, e-mail veya telefon yoluyla sizlere en kısa zamanda geri ulaştırılacaktır.

Poliçe vadeleriniz bizim takibimizdedir, süresi geçtiği için asla teminatsız kalmaz veya mevcut hasarsızlık indiriminiz kaybolmaz.
Trafik Sigortası Teklif Formuna ulaşmak için tıklayın.

Devamını Oku